× Napište, co hledáte

Nakupujete na internetu? A věděli jste, že můžete nakupovat a zároveň podporovat NFDO Krtek, a přitom nezaplatit ani o korunu navíc? Na Givt.cz nás můžete podpořit pod názvem: Krtek – Nadační fond dětské onkologie. Najdete zde přes 500 e-shopů včetně těch nejoblíbenějších, jako Tchibo, Mall.cz, Tescoma nebo třeba Booking.com. Nákupem přes Givt přispějete NFDO Krtek a nezaplatíte nic navíc. Děkujeme!

givt obrázek

Na webu Darujme.cz uvádíme projekty, které můžete podpořit libovolnou částkou. (I pro tyto finanční dary platí, že vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely.)

Nadační fond dětské onkologie KRTEK ve spolupráci s Klinikou dětské onkologie FN Brno hodlá finančně podporovat výzkum léčby sarkomů dětí, adolescentů a mladých dospělých.

Za tímto účelem byl založen podúčet specifikovaný variabilním symbolem 3331.

Do názvu podúčtu bylo, se souhlasem pozůstalých, symbolicky použito křestní jméno dívky, mladé ženy, která byla pacientkou Kliniky dětské onkologie FN Brno a která bohužel této chorobě podlehla.

Číslo účtu: 3503770297/ 0100
Variabilní symbol: 3331
Poznámka pro příjemce: Konto Anetka

Příběh Anetky

Anetka byla sluníčko, veselá, velmi chytrá a ctižádostivá dívka, sportovkyně, herečka, tanečnice a modelka, která se radovala ze života a nepřipouštěla si starosti všedního dne.

Právě se vrátila z prázdnin, aby začala poslední rok gymnázia, těšila se na vysněnou vysokou školu – diplomacii. Měla výjimečný dar rozsvítit a prozářit každou situaci, svou euforií a nezdolným elánem nakazit celé své okolí. Na Vánoce 2008 jí byl zjištěn alveolární rabdomyosarkom, a proto místo příprav na maturitní ples započala těžký boj s velmi silným a obávaným nepřítelem… Během těžké léčby stačila výborně odmaturovat, vystudovat téměř celou vysokou školu, prožít velmi intenzivní lásku s konkrétním datem svatby… Osud náhle a bez varování otočil palec dolů a Anetka nás navždy opustila. Byla obrovským zářícím sluncem, které po celých pět let její těžké nemoci svítilo nám všem, dovedlo rozdávat úsměvy a sílu pod tíhou velkého strachu o život. Svým ohromným statečným srdcem a velkým odhodláním vybojovat si své zdraví a žít plnohodnotný život pětadvacetileté dívky nás všechny inspirovala a podporovala v naději.

Chtěli bychom poděkovat váženému panu profesoru Štěrbovi a celému jeho týmu za skvělý profesionální přístup a lásku, s jakou Anetku i ostatní nemocné děti léčil a nadále léčí.

Náš dík také patří Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek při Fakultní nemocnici v Brně za péči a pomoc, kterou těmto dětem věnují.

Jednou z možností, jak pokračovat v pomoci onkologicky léčeným dětem z KDO FN Brno je i sepsání dobročinné závěti ve prospěch NFDO Krtek. Více zde http://zavetpomaha.cz/.

Chci podpoit krtka ×