× Napište, co hledáte

NFDO Krtek se poprvé v roce 2018 účastnil akce Dny dětské onkologie (DDO). Symbolem DDO je zlatá stužka. Výtěžek z prodeje směřuje na podporu vědy a výzkumu léčby dětských nádorových onemocnění.

V západní Evropě je Den dětské onkologie stanoven Mezinárodní společností pro dětské malignity (Société Internationale d´Oncology Pédiatrique – SIOP) na 15. únor, ve Spojených státech amerických je dětské onkologii každoročně věnován celý měsíc září.

Hlavními cíli DDO je šířit povědomí o problematice onkologických onemocnění u dětí a mladých dospělých, představit pokroky v léčbě nádorových onemocnění s důrazem na personalizovanou léčbu, vzdát hold dětským pacientům a jejich rodinám

Důležité odkazy:

Vážíme si milé spolupráce s pacientskou organizací Společně k úsměvu

A kdo se skrývá za touto organizací? Jsme mladí lidé, kteří se ve svých každodenních životech potýkají s menšími či většími následky onkologické léčby, jíž jsme si prošli během dětství nebo v průběhu dospívání, ale kteří se především snaží na svět dívat pozitivně a mají tendenci šířit naději na uzdravení dále.“
[Cit. 2020-04-01]. Dostupné z: https://www.spolecnekusmevu.cz/o-nas/.

Spřízněnou duší NFDO Krtek je také společnost Sun Drive Communications, s. r. o., díky níž dokáže Krtek téměř nemožné… 😊 Pořádání DDO v roce 2020 ve spolupráci se Sun Drive Communications  je toho důkazem.

  • Více informací naleznete zde.
  • Ohlédnutí za loňským ročníkem zde

Chci podpoit krtka 🗙