× Napište, co hledáte

Nákup invalidních vozíků pro onkologicky nemocné pacienty

(8. a 10. kolo projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“)

Vlivem náročné onkologické léčby a její toxicity dochází často u dětských pacientů k dočasným poruchám pohybového aparátu. Jelikož se většinou nejedná o trvalé následky, nelze kompenzační pomůcky hradit pojišťovnou. 

Pořízením kompenzačních pomůcek můžeme rychle reagovat na aktuální potřeby dětských pacientů a usnadnit jim mobilitu v náročném období během onkologické léčby nebo bezprostředně po jejím ukončení.

Nákupem tří dospělých a čtyř dětských invalidních vozíků usnadníme mnoha rodinám onkologicky léčených dětí život během léčby.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili hlasování v obchodním domě Tesco a podpořili pacienty z Kliniky dětské onkologie FN Brno.

Nákup pulzního oxymetru

(9. kolo projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“)

Jednou z činností NFDO Krtek je podpora technologického vybavení jednotlivých pracovišť Kliniky dětské onkologie FN Brno. Také díky této podpoře dokáže KDO FN Brno zajistit malým a dospívajícím pacientům vysoký standard komplexní péče.

Záměr projektu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ byl tentokrát zaměřen na koupi pulzního oxymetru Masimo RAD 8, který se stal součástí vybavení standardního lůžkového oddělení č. 23 KDO FN Brno.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili hlasování v obchodním domě Tesco na Cimburkově ulici v Brně, a podpořili tak onkologicky léčené děti!

Chci podpoit krtka 🗙